Army styl mužům sluší

30. srpna 2007 v 19:00 | www.gay-boys.blog.cz

Army styl mužům sluší


Asi proto, že každý si jako malý hrál s vojáčky, cítil se být hrdinou při sledování akčních filmů, zajímal se o druhou světovou válku, tanky a jinou těžkou vojenskou techniku. Takže během let, jak s těmito zájmy postupně rostl, mu samozřejmě vojenský styl oblékání vůbec nebyl cizí, naopak mu dodával pocit ještě větší mužnosti.

Army styl se zdá na první pohled být poněkud strohým a nudným, ale není tomu tak. Zahrnuje v sobě poměrně slušnou barevnou škálu od olivově zelené, khaki, béžové, bílé pískové a mnoha odstínů hnědé. Obzvláště muži, kteří chodí raději oblékáni nenápadně, si právě tyto barevné kombinace velmi oblíbí. Navíc, pohybují-li se často v přírodě, mají pocit, že tam patří, že ničím nežádoucím neruší okolí.

Styl military se vyznačuje jednak již zmíněnou barevností, ale také mnoha zprvu nenápadnými detaily. Čepice s kšiltem mají svůj zvláštní střih, jímž se od jiných podobných typů liší. Výrazným prvkem jsou také kovové knoflíky, které mohou schválně budit zdání zašlého lesku.

Rozhodně nesmíme zapomenout na všudypřítomné kapsy, které se v hojném počtu vyskytují jak na kalhotách, tak na bundách či sportovněji laděných sakách. Poznávacím znamením je neodmyslitelný maskovací vzor, buď připomínající vzájemně vpité fleky, nebo drobnější útvary podobné jehličí.

K takovému oblečení se obvykle nosí poněkud mohutnější boty, které mohou napodobovat třeba vojenské kanady. Klidně si nazujte i tenisky, ty ovšem musí s celým zevnějškem ladit přinejmenším barvou či vzorem. Jako módní doplněk skvěle vypadají letecké brýle, které tolik proslavily Toma Cruise ve filmu Top Gun. Přes rameno můžete přehodit ještě barevně vhodnou tašku nebo kabelu a vzhůru do ulic!

Zdroj fotografií: Bdeichmann.de
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama