EMOCE český serial

31. srpna 2007 v 2:27 | www.gay-boys.blog.cz

Lukáš - STRACH! A ZASE TEN STRACH!

/29.08. /Čauko, Už mě to zase chytá! Ach jo…jak já tyhle stavy zamilovanosti nesnáším! Asi to určo taky znáte…a to když s někým chodíte nebo teprve začínáte a na tom člověku vám na něm pomalu a pak hodně začne záležet a vy máte strach, že ho ztratíte atd. Tak to právě teď prožívám já! A mám snad důvod?
Myslím si, že ne. I když mě Tom miluje a já z něj cítím, že hodně tak já se prostě hrozně bojím! Že o něj přijdu atd. Pořád se musím ujišťovat, že nikoho nechce jiného a že o mě stojí…a hlavně se k němu mám potřebu pořád tulit…! No snad mě to trochu přejde brzo,-)))
Jinak dneska mě opět chytla nakupovací horečka a tak jsem s Davídkem vyrazil na nákupy.-)) Koupil jsem si pár novejch triček a to mi hned zlepšilo náladu. V pondělí večer jsme zašli na zakalit do jednoho klubíku kde jsme to docela roztočili. Davča to roztočil trochu víc a tak mu pak bylo blbě a proto ho střízlivější Lukáš radši odvezl domů.-)
Rozhodl jsem se taky pro změnu image. Nechám si narůst trochu delší vlasy. Abych je měl kudrnaté. Mě se totiž strašně kudrnatí vlasy a každej známej mi říká ať si je zase nechám kudrnatý tak to zkusím. Proto teď nosím ty čepice.-) No snad to vydržím protože já nenávidím kudrliny a kdykoliv se mi nějaká objevila na hlavě tak jsem jí okamžitě ustřihl. No a občas jsem to trochu přehnal a pak měl na hlavě sem tam díru.-))
Taky se tu v minulém článku objevil dotaz co mám proti narkomanům když do nich pořád rejpu. No když nerejpu do Martina Hranáče tak musím rejpat do někoho jiného, ne? .-) No ale proti narkomanům osobně nic nemám. Ať si každej dělá co chce jen ať mě tím neotravuje. Ani drogy mi nějak extra nevadí. Já je neberu a jestli někdo jo tak je to jeho volba. Jak už jsem tu několikrát říkal minule tak jsem nějaké drogy zkusil ale jen u těch zkoušek zůstalo. Nic mi to nepřineslo a nepotřebuju to k životu!
Celkově a zase to radši zaťukám teď prožívám poklidně období. Už jen s neklidem čekám kdy se to zase posere. S Tomem je všechno ok, předělávám byt, kalím kdy chci, nakupuju, chystám se na dovču, cítím se skvěle atd. No prostě pohodička.-)
Nejvíc se těším na tuhle sobotu. To David z Emocí slaví devatenácté narozeniny a tak celá parta chystáme velkou párty.-)) To zase budu vypadat.-)
A tenhle týden to budu opakovat v tomhle blogu pořád dokola! Dívejte se tuto neděli na novou řadu našeho seriálu EMOCE! Zde na P!NKSTAR.cz !!!
Jak jste si asi všimli zde na reklamních bannerech tak server pindici.cz rozjel soutěž GAYSTARS 2007 !!! My jsme s účastí a propagací souhlasili a chtěl bych poprosit všechny co navštěvují P!NKSTAR.cz aby nám poslali hlas nebo hlasy.-)) Vím, že je tam nominovaná taky organizace na pomoc AIDS ale myslím si, že i my za tu práci co tu pro vás v našem volném čase děláme by zasloužila nějaké ocenění. A tohle je jediná možnost. No snad je vlastně ještě jedna možnost a to třeba příspěvek ve výši jednoho milionu.-)) Takže prosím napište smsku ve formátu: GAYSTARS 3 C a to odešlete na tel. číslo: 9000903 cena smsky je 3 koruny!.-)
A to je asi pro dnešek všechno! Jo už mám kompletně hotovej novej Lukáš WORLD a tak ho sem snad hodím do čtvrtka.-)
Páčko.-)
Lukáš.-)
to muže bejt zaujimave
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama