Módní dilema: triko dovnitř kalhot nebo ven?

30. srpna 2007 v 19:08 | www.gay-boys.blog.cz

Módní dilema: triko dovnitř kalhot nebo ven?


Spor o to, jestli má mít muž tričko zastrčené v kalhotách nebo volně přes ně, řeší spousta lidí. Jak z toho ven? Možností je několik a existují situace, kdy můžeme mít jedno či druhé a prohřešek neuděláme.

Otázkou číslo jedna je, zda je muž štíhlý nebo má "pupík". Jestli patříte do druhé skupiny, tak na to, nosit triko dovnitř, raději zapomeňte. Stačí, že nosíte kalhoty místo v pase pod pasem. Triko v nich by ještě více zvýraznilo váš váhový prohřešek.

Jste-li štíhlý, máte na výběr. Slušet vám bude oboje. Ale upřímně řečeno, záleží také na tom, kam se chystáte a o jaké tričko se jedná. Vypracovaná figura oblečená do přiléhavého sexy trika vypadá dobře, když je triko pod kalhotami. Zvýrazníte tak postavu a útlý pas. Možná rád nosíte trika, která jsou volná. Vyrážíte-li oblečen do sportovního stylu, radím triko ven a je jedno jestli máte sportovní tepláky nebo džíny. Vypadá to lépe a vystihuje uvolněnou atmosféru. Nemusíte mít obavy, že to bude vypadat, že schováváte narůstající bříško (i když pro některé muže to maskovací účel může mít). I tak bude při pohybu vidět, že vaše postava zaslouží obdiv.

Pro to, jak nosit tričko, je potřeba trochu citu. Vymezila jsem pouze dva orientační body - postavu a příležitost - ale záleží na vás, jak moc si uvedené vezmete k srdci. Není nic horšího než obtloustlý kdysi sportovec nacpaný v upnutém triku nasoukaném v kalhotách. Také moc pěkně nevypadá extrémně dlouhé triko končící pod hýžděmi. Působí to až moc ležérně a pokud vám není náct, není to to pravé ořechové. Také pozor na materiály, které se vytahají a jsou-li venku z kalhot působí obnošeně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama