Pánské plavky

30. srpna 2007 v 19:16 | www.gay-boys.blog.cz

Pánské plavky

OTTO: pánské plavky Pro letošek je škála výběru vhodných plavek poměrně široká. Dobíhají trendy z předešlých sezón, které jsou ještě stále nositelné, ale také přibývají nové styly plavek a vrací se rovněž některé pozapomenuté modely.

Nosí se jednobarevné vzory s proužky v odstínech modré, černé, zelené. Zvolit nějakou přehnanou barevnost pro letošek nedoporučuji. Například oranžové "koupací trenky" si klidně vzít můžete, ale nebude to mít ani zdaleka takový efekt jako v předešlých sezónách. Takováto napůl extravagantní řešení jsou spíše out a nikoho již příliš neosloví. Doporučuji spíše decentní a svěží look, než sázku na šaškárny.

Letos budou tradičně soupeřit trenkové střihy s vykrojenými typy plavek. V posledních sezónách o sobě daly výrazně vědět právě zmiňované látkové trenkové plavky, ovšem přílivem tangových plavek i do pánské módy, začaly opět běžné vykrajované lykrové plavky profitovat. V současné době se jedná o rovnocenné soupeře.

OTTO: pánské plavky Pro letošek je vcelku jedno, jaký typ plavek zvolíte. Oba zmíněné typy si můžete vybrat a neuděláte chybu. Spíš dbejte na to, co je příjemnější a v čem se cítíte lépe. Každopádně si dávejte pozor na barvy, volte spíše jednobarevné, maximálně s nějakým proužkem a předpokládají se studené odstíny barev jako je modrá, černá, šedivá, zelená a podobně.

Rozhodně se vyhněte tangovým plavkám. Ten kdo si myslí, že se ženám líbí, tak nemá pravdu. Devadesáti procentům žen tanga plavky na mužích nic neříkají, případně se jim nelíbí. Také nedoporučuji příliš experimentovat. Objevila se celá řada výstředních modelů, ovšem nemají šanci nějakým výraznějším způsobem uspět..

Při výběru plavek se pokuste řídit svým vkusem skloubeným se současnými módními trendy a rozhodně tak neuděláte chybu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Emka Emka | 11. února 2016 v 11:00 | Reagovat

Parádní pánské plavky, ve kterých vyniknou ty správné křivky

http://www.pradlo-amira.cz/432-panske-plavky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama