POHÁDKA PRO HODNÉ KLUKY

31. srpna 2007 v 2:19 | www.gay-boys.blog.cz

POHÁDKA PRO HODNÉ KLUKY

/06.05. /Je to už pár let, co jsem měl tento sen, odvahu jsem našel až jednou v šalině(tramvaj)..
..jel jsem jednou takhle půlnočním rozjezdem trolejbusu 142 a jak se tak blíží konečná začíná se vyklidňovat. Už dlouho pozoruju toho hezkého řidiče má blonďatý vlasy, modrý oči, pěknou sportovní postavu a .. a vymyslel jsem fintu: Rozepnu si zip u kalhot a lehnu si na sedadla vzadu a zavřu oči, slyším jak volá: konečnááááá
A pomalu se blíží ke mně, pohlédne na můj poklopec a usměje se, pomalu si kleká a rukou zjišťuje co se tam skrývá, pomaloučku zajíždí pod moje boxerky a bere si ho do ruky a zároveň si hladí toho svýho, když začne zrychlovat, potichu se ptám: "Nechceš s tím pomoct"? A on že by si rád zakouřilJ Tak si lehni a pomáhám mu svlíknout tričko i kalhoty a to co tam najdu mě opravdu potěší, pomalu si na něj lehám tak, abychom se mohli kouřit oba.
Nejdřív mu jazykem olizuju uzdičku pomalinku sjíždím níž a níž nahoru a dolů a hraju si s jeho koulema, potom ho beru do pusy celého, on vůbec nezůstává pozadu a já to zrychluju a rychleji a áááááááááááááá , umm to jeho chutná moc dobře a jen co si dovychutnám poslední kapky oplácím mu co jsem si od něj vzal.. koukne na hodinky je tak akorád čas..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Danisek Danisek | 19. března 2008 v 19:29 | Reagovat

ty voe to je fakt pravda nebo sis vymyslel...malem jsem mel maly kalhoty:o))))

2 Huhu Huhu | 24. června 2008 v 23:26 | Reagovat

No loool :D je to pravda nebo ne woé ? :D

3 admin:-) admin:-) | 30. července 2008 v 20:31 | Reagovat

je to vymislený:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama