Trendy trika pro muže

30. srpna 2007 v 19:15 | www.gay-boys.blog.cz

Trendy trika pro muže


K rozšíření zájmu o pánské trendy bezesporu přispěly fotbalové ikony. Módní domy investují do reklam, kde se objevují tyto hvězdy fotbalu, a vyplácí se jim to. Většinu mužské populace zajímá fotbal, doslova ho hltají. Své oblíbené fotbalisty vidí pak i v civilním oblečení a to je inspiruje k tomu si pořídit stejné či podobné tričko nebo jiný kus oblečení. Co je k tomu vede? Vidí, že jejich favorit umí vypadat i po náročném zápase skvěle a to je pro ně jako magnet.

Jaké triko si tedy máte obléci? Tak jako u žen jsou i u pánů hitem bavlněná sportovní trička s límečkem a krátkým rukávem. Prodávají se v různých barvách, počínaje bílou a konče černou. Někteří odvážní muži si je pořizují v růžové barvě. Nemusíte se této barvy bát, každá žena ocení, když má muž odvahu si obléct nejenom "mužné" oblečení. Aby celkový dojem nepůsobil přeslazeně, musí se umět růžová barva zkombinovat s ostatními prvky outfitu.

Klasikou jsou jednoduchá jednobarevná trička. Takovým kouskem pánové nic nezkazíte. Připadá-li někomu však jednoduché triko fádní, může vyzkoušet popsané či potištěné. K mání jsou trička s různými potisky a motivy. Ornamenty, nápisy, obrázky či libovolná kombinace několika prvků může celý vzhled zdůraznit i potopit.
Ani pánům se nevyhnulo velice módní proužkování. K dostání jsou trika s různobarevnými proužky. Ovšem je pravda, že málo který muž si na sebe oblékne takové tričko. Kombinace výrazných barev může sice působit svěže, ale zároveň také pro někoho možná bláznivě. V tlumených odstínech se mohou muži cítit lépe.

Stále jsou aktuální neodmyslitelná tílka. Pokud si někdo představí nátělník, tak se velice mýlí. Tato volba je velice příjemná. Chybějící rukávy nezakrývají část paží a ramena. V horkých letních dnech pánové nepůsobí dojmem, že dali ruce do barvy, protože mají opálené celé ruce. U klasických triček je totiž jednoduché si paže opálit jen částečně.
Módní diktát je v této oblasti více méně benevolentní. Důrazněji si však hlídá celkový dojem. Výběr trička je důležitý, ale musí být v souladu s volbou kalhot či kraťasů a obuvi. I sebekrásnější a drahé tričko může potopit detail v podobě vytažených ponožek. Pánové by rozhodně měli vybírat trička, která se jim líbí, vyhovuje jim materiál i barva. Jakákoli nespokojenost se projeví jak na postoji těla, tak na tváři v podobě šklebu či grimasy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Shit bastard Shit bastard | 5. října 2008 v 14:23 | Reagovat

Bala bala!!!

2 Shit bastard Shit bastard | Web | 7. května 2011 v 23:14 | Reagovat

Ještě jednou po třech letech - bala bala!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama