Září 2007

Chceš poradit??!! klikni!!

29. září 2007 v 19:22 | www.gay-boys.blog.cz

Chcete se na něco zeptat ohledně sexu? vstahu? lasky? mužete napsat Dr.Bobanovi na e-mail Dr.Bobo@email.cz , nestyď te se třeba ti dobře poradií_zkus to!!! Potom budeme rádi, když napíšeš do komentaře jestli ti odpověď pomohla, a jak ti vše dopadlo :o) Přeji ať ti po radě vše vyjde..čagos

e-mail-Dr.Bobo@email.cz

http://www.erzgebirgskunst-shop.de/articles/doktor,sw-19155.jpg

STRONGER-zde najidete rekapitulace

29. září 2007 v 13:21 | www.gay-boys.blog.cz
zde">STRONGER úvodní díl
zde">STRONGER-první rekapitulace
zde">STRONGER-druhá rekapitulace
zde">STRONGER-třetí rekapitulace
zde">STRONGER-čtvrtá rekapitulace

STRONGER-soutěžicí

29. září 2007 v 13:06 | www.gay-boys.blog.cz

PŘEDSTAVUJEME SOUTĚŽÍCÍ GAY REALITY SHOW STRONGER


/23.03. /Hádky, intriky, nová přátelství a nepřátelství, láska, sex, striptýz, párty, to a ještě víc budete mít možnost sledovat už od této neděle v jediné ČESKÉ GAY REALITY SHOW - STRONGER !!! Kterou pro Vás v minulém roce natočil P!NKSTAR.cz !!! Vysílání této reality show budete moci sledovat na spřáteleném serveru BOYTV.cz a to vždy od pondělí do čtvrtka od 21:00 a v repríze ve 21:30 !!! Nezapomeňte, že úvodní show k tomuto pořadu se bude vysílat už tuto neděli OD 21:00 NA BOYTV.cz !!! P!NKSTAR.cz vám bude každý den přinášet ty nejexkluzivnější informace a fotky ze zákulisí této reality show!!! A jak vypadají naši soutěžící jejíž životní osudy budete po jeden měsíc sledovat? Právě teď vám je představujeme! Plus si také přečtěte rozhovor s producentem a moderátorem této reality show Lukášem!
DAN - 18 let, svobodný, studuje a ve volném čase se věnuje travesti! V naší soutěží se zamiluje! Do koho? Dívejte se!!!
KAMIL - 33 let, nejstarší soutěžící mezi klukama, přežil pokus o vraždu!!! Jak se to stalo? Dívejte se! Kamil nám všechno prozradil!!!
Lukáš - 18 let, má pohled andílka ale jinak je to pořádnej ďábel!!!.-)) S kterým klukem se to vyspal z naší soutěže? Dívejte se a dozvíte se to!!!
Michal - 18 let: s tímto hezounkem zažijeme jednu velice dramatickou situaci!!! Jakou ? Dívejte se.-)))
SIGI - 18 let, jestli máte rádi hudebníky tak tohoto kluka si zamilujete! Několikrát během soutěže ho uvidíte hrát na kytaru. A do koho se Sigi zamiluje? Dívejte se...
ŠTĚPÁN - 18 let, nejzajimavější a nejkontroverznější soutěžící naší reality show! Už kvůli němu stojí tuto show sledovat! Štěpán je prostě svůj a to je na něm super!!!
PATRIK - 19 let, výherce první řady gay reality show STRONGER ve dvojce na sebe bere funkci BOSSE našich soutěžících! Jak to zvládne? Koho bude nenávidět? Dívejte se...!!!
- DOJDE I NA STRIPTÝZ A TAKÉ SEX!!! DÍVEJTE SE!!! UŽ TUTO NEDĚLI NA BOYTV.cz OD 21:00
Tak toto byla první dávka našich soutěžících! Ale není to uzavřené číslo!!! Během soutěže nastoupí ještě několik nových tváří, které to tam pořádně roztočí! Kdo to bude? Dívejte se a sledujte pravidelně P!NKSTAR.cz !!!
Každou rekapitulací vás bude provázet Lukáš Rejmon z našeho webu, který na sebe vezme funkci moderátora. Lukáš také tuto soutěž vymyslel, produkoval atd. Jak on vzpomíná na natáčení této soutěže?
Lukáši, od natáčení této reality show uplynul už skoro rok. Jak se teď na tuto show díváš po tak dlouhé době?
Pořád stejně. Vždycky když si to doma pustím tak vzpomínám na těch skvělých pár dní kdy se to natáčelo. Sešla se opravdu skvělá parta lidí a myslím, že si to všichni skvěle užili. Jen já se vždycky klepu nad tím jak hrozně moderuju první epizody. To je fakt hrůza a všem se za to omlouvám. Ale pak už je to myslím si lepší a nejvíc mě baví, když vylejzám jako Pamela Anderson z toho rybníka.-)))
Který z kluků ti za celou dobu natáčení přirostl nejvíc k srdci? A který naopak nejmíň?
To se nedá říct. Jak jsem říkal už u předchozí otázky. Sešla se tam opravdu skvělá parta lidí a každej člověk byl hooodně fajn. Kluky jsem obdivoval, že do toho šli a vydrželi to až do konce. A hlavně, že to vydrželi se mnou. Protože já se tam staral o celej průběh natáčení aby vše klapalo tak jak má a občas jsem byl už podrážděnej. Ale myslím, že to chápali a akceptovali moje nálady…
Čekal si, že při natáčení dojde k sexu?
Popravdě jsem si tajně tipoval, že by mezi někým mohlo dojít k sexu ale ne hned první večer jak tomu bylo a jak to i diváci uvidí v rekapitulacích. Můj typ byl sex tak třetí den. No jo no…kluky jsem trochu podcenil.-))
Co bylo na natáčení této show nejtěžší?
Jelikož jsem se jen já sám staral o produkční stránku tak asi bylo nejtěžší uhlídat aby se točilo to co mělo a plnilo to co bylo v bodovém scénáři. Jinak pro mě bylo úplně nejtěžší vydržet ten nedostatek spánku. Ty čtyři dny jsem spal každý večer tak asi čtyři hodinky a pak jsem byl dvacet hodin na nohách. Ale nezvládl bych to natáčení bez Dimase, Patrika a ještě v té době mého přítele Kuby a psychické podpory Lee Lo.-)) Ach jo…teď když na to vzpomínám tak se tam sešla opravdu skvělá parta lidí. Hned bych to vrátil…!
Můžeme se těšit na STRONGER 3?
…Já vím, že jsme slibovali trojku koncem loňského roku ale nakonec čtrnáct dní před natáčení jsem celej projekt zastavil. Nebyl jsem si jistej, že by ta trojka byla pořádně připravená. Teď uplyne brzo rok od natáčení dvojky a myslím si, že na trojku jsme skvěle připraveni a dostane úplně jiného ducha. Už bych nechtěl kopírovat styl VyVolených a Big Brothera. V hlavě mám úplně skvělej nápad na nové zajímavější pokračování. Ale kdo ví. Třeba tomu dáme úplně jinej název protože by ta trojka byla úplně jiná než dvojka. Ale v lepším vyznění. No uvidíme. Ale určitě se pustíme do natáčení a to hodně brzo! A prozradím, že to nebude jedinej projekt co chystáme.
Stýkáš se ještě s klukama z dvojky i po skončení natáčení?
Bohužel, kluky moc často nevidím. Ale občas si na icq nebo iboys napíšeme. Možná se je pokusím ukecat k natáčení nějakého vzpomínkového dílu.-) Uvidíme...!!! Ale ještě jednou bych jim touhle cestou chtěl poděkovat, že mi pomohli uskutečnit natočit můj sen! Kluci děkuju moc, moc...
Co by si chtěl vzkázat divákům, kteří STRONGER 2 ještě nikdy neviděli?
Lidi, určitě se dívejte. Stojí to za to. Pozorujte první tři díly jak jsou ještě kluci takový slušný ale od čtvrtého dílu to začnou pořádně rozjíždět.-) Určitě si každý přijde každý divák na své. Zažijete spoustu legrace, překvapení ale taky se dozvíte na naše soutěžící spousty intimních a tajných věcí! No prostě se dívejte. Nebudete litovat…!!! Přeju všem divákům skvělou zábavu!
KTERÝ Z KLUKŮ JE VAŠIM FAVORITEM? MÁTE NĚJAKÉ OTÁZKY OHLEDNĚ NAŠÍ GAY REALITY SHOW? JESTLI ANO, NAPIŠTE JE PROSÍM ZDE DO KOMENTÁŘŮ A MY NA NĚ ODPOVÍME!!!

Zpověd na chatu

29. září 2007 v 13:02 | www.gay-boys.blog.cz
Sem budu dávat zpovědi, které udělám na chatu ze zklamaní lasky a tak sledujte www.gay-boys.blog.cz každý den a brzy to zde najdete:-)

Jak se vám líbí design?

29. září 2007 v 13:00 | www.gay-boys.blog.cz
Jak se vám líbí design? Jákékoli návrhy na změnu či přidání rubriky jsou vítané :o)

kluby/party

29. září 2007 v 12:42 | www.gay-boys.blog.cz
vše o klubech a party najideš na www.gay-party.blog.cz

Anální polohy

29. září 2007 v 12:16 | www.gay-boys.blog.cz |  ♥ Polohy při sexu ♥
Polohy análního sexu jsou něčím diametrálně odlišným od poloh při vaginálním styku. Každá poloha má své přednosti a hodí se pro různé příležitosti a fáze análního spojení. Zde naleznete ty nejzákladnější včetně jejich charakteristik. Nezapomínejte však, že fantazii se meze nekladou.
Sarautástrí (louskáček)
Této poloze může předcházet jemná masáž partnerovými prsty nebo nějakou erotickou pomůckou např. vibrátorem, análním klínkem, či análními kuličkami, což může navodit velmi příjemné pocity pro pasivního partnera. Samotná penetrace je mělká a amplituda pohybu je velmi nízká. V podstatě se jen jemně pohybujeme a aktivní partner přitom pozoruje svůj zanořující se úd. Tato poloha obvykle nevede k orgasmu, ale je velmi vhodná jako odpočinková při déle trvající souloži a nebo jako oddalující technika, kdyby měl být partner příliš brzy hotov.

Svíčka
Poloha při níž určitě nevyklouznete z partnera tak snadno jako při jiných polohách typu observa. Zvednutím a fixací nohou na ramenech dojde k vyzdvižení zadečku a většímu zpřístupnění análního otvoru. Pokud byste se však chtěli inspirovat zcela uvedeným obrázkem, tak si příklad z aktérů neberte do posledního detailu, neboť seno i sláma velmi štípou a dráždí pokožku, nemluvě o alrergiích. Sice romantické prostředí seníku může být zajímavé, ale pokud vás píchne osina do genitálií bude rázem po vzrušení...

Brahmačarja
neboli poloha cudnosti je především polohou poorgasmovou, když už partneři dosáhli vyvrcholení. Pak je totiž možné, aby aktivní partner po svém orgasmu ještě zůstal v konečníku a rukou napomohl vyvrcholení u pasivního partnera. Pokud přidá i jemné pohupování bude celý prožitek ještě větší. Obvykle samotný fakt orgasmu aktivního stačí k tomu, aby vyvrcholení dosáhl i partner pasivní souběžně nebo krátce po, neb prožívaný partnerův orgasmus ve vlastním těle je silným stimulantem a urychlovačem vlastního ukojení.

Klín
Tato poloha je polohou typicky mileneckou. Jde především o blízkost partnera a pokud si představíte, že by se náš aktér otočil ke svému partnerovi čelem, dalo by se i říci, že výsledná poloha je přímo stvořená pro rituály sexuální magie. Takové rituály se provádějí při osvětlení svíčkami a nejlépe na kančí kůži, která má zesilující vliv na uskutečnění vašeho přání. Více o sexuální magii se dočtete v rubrice gay tantra.

Ve stoje a zezadu
Tento způsob penetrace je polohou silně vzrušující a je vhodný když nejsme doma, ale třeba v lese nebo někde v přírodě, kde by lehnutí na zem nepřicházelo v úvahu, třebaže už padla rosa nebo je po dešti. Mimo romantiku přírody je polohou darkroomovou a polohou pouličního sexu, neb vyžaduje jen pevný bod, o který se pasivní partner opře. Nemyslete si, že je možné udržet se v pasivním spojení bez nějakého opěrného bodu. Sex je velmi vyčerpávající a mohlo by se stát, že by se vám podlomily nohy dříve než je žádoucí. Postačí zeď, strom, nebo opěradlo židle...
Gay šavásana
Tuto polohu bychom mohli nazvat jogínským výrazem pro asánu mrtvoly. Jedná se o velmi pohodlnou polohu zejména pro pasivního partnera, který nemusí vykonávat žádnou fyzickou námahu a tudíž se může maximálně uvolnit. Vhodné zejména pro začátečníky, kteří se bojí bolestivosti styku, nebo pokud jste již unavení z předchozího experimentování s krkolomnými polohami. V této poloze nebude partnera bolet pokud přidáte na frekvenci a síle přirážení neboť nárazy penisu nesměřují přímo na prostatu, ale hlouběji do vašich útrob.

Pejsek
Jedná se o polohu, se kterou se setkáváme u většiny savců. Pokud mluvíme, že jsme souložili ze zadu, obvykle tím myslíme polohu zvířecí. Pleskání o partnerův zadek může být někdy velice vzrušující zvuk, který bude mít urychlovací účinek. Pro první penetraci na začátku intimního styku je tato poloha též velmi vhodná, neb roztáhne-li partner nohy, bude jeho nepovolený svěrač mnohem dostupnější pro váš útok.

Polibek kobry
Při všech polohách, kdy máme partnera za sebou je nevýhoda v tom směru, že se jedná jen o mechanickou soulož a necítíme tolik blízkost partnera, proto polibek, jež je pro milence velmi důležitý není obvykle přítomen. Není avšak těžké se otočit a políbit svého partnera. Jak jsme si již řekli u polohy šavásana je možné přirážet větší silou, což je obvyklé při poslední fázi našeho milování ve fázi plató a při orgasmu. Pokud se budeme při orgasmu navíc líbat, můžeme si vzpomenout na tantru, která říká, že při této dvojité penetraci dochází k vytvoření cirkulující energie mezi oběma těly a takový orgasmus nás omlaďuje a více spojuje s milovaným partnerem. Můžeme si představovat že z penisu do nás vniká partnerova mužská síla a vy mu ji vracíte ve vašem polibku...

Pejsek voyeur
Pro pasivního partnera je někdy zážitek z přirážení partnera málo vzrušující. Vzhledem k obecně vysoké vizuální vzrušivosti mužů je zajímavé se předklonit a podívat se na celou záležitost pěkně zespoda. Přidáte-li vaši nebo partnerovu ruku a budete masturbovat je i docela možné, že budete mít orgasmus dříve než váš aktivní partner.

Na koníčka
Tento způsob anální penetrace je vhodný pro páry, kde délka partnerova pyje je při plné penetraci pro pasivního bolestivá. V pozici na koníčka si můžete sami regulovat hloubku, s kterou do vás partner vniká. Poloha kdy jeden leží a druhý na bobku přiráží je velmi vyčerpávající a není možné, aby pasivní partner svými dřepy dovedl aktivního k orgasmu a při tom neumřel vyčerpáním.

Gay misionář
Většina lidí si může myslet, že anální soulož se nedá praktikovat zepředu. Opak je pravdou. Tato klasická poloha heterosexuálů vnáší do styku gayů vysokou blízkost, neb si vidí do očí a mohou se líbat a snažit se o kultivace energie Qi. Při této poloze může být pyj zcela zasunut do konečníku, což může být někdy bolestivé narazí-li ostře na prostatu a proto bychom měli být opatrní. Stiskneme-li svými nohami partnerovi boky může to urchlit jeho orgasmus.

Misionář na netradičním místě
Poloha, kdy se partner nabízí druhému roztažením nohou tzv. observa se dá praktikovat na nejrůznějších místech se zapojením různých kusů nábytku. Na pohovce, kraji postele, ale neméně zajímavé je zkusit i jinou místnost než ložnici. Výhoda kuchyňské linky je především ve výšce stolu, takže aktivní partner může být zcela napřímen a nemusí se krčit, což je mnohem pohodlnější. Pikantní a přímo ďábelské může být využití právě ždímající pračky, která bude natřásat pasivním partnerem a vibrace ve vás vyvolají nezadržitelný orgasmus.

Zvol si svou gay stars

28. září 2007 v 0:10 | www.gay-boys.blog.cz


Pindíci.cz spolu s dalšími internetovými weby hledají GAYSTARS roku 2007 a to v následujících pěti kategoriích:

KLUB, OSOBNOST, PROJEKT, SEZNAMKA a STAR.

50 oslovených osobností (homosexuálních i heterosexuálních) nominovalo v každé kategorii 5 adeptů, ze kterých se nyní hledá absolutní vítěz GAYSTARS 2007.

Předání symbolických cen a vyhlášení vítězů proběhne první týden v listopadu na narozeninové party serveru Pindíci.cz v klubu Solidni nejistota. Akci bude moderovat Eva Aichmajerová a jména budou také oznámena na internetové adrese: gaystars.4gay.czNominováni byli (seřazeno dle abecedy):

1/ Gay KLUB

A - 21, B - Ptačí klec, C - Red Cat, D - Termix, E - Valentino

2/ Gay OSOBNOST

A - Lejla Abbasová, B - Bára Basiková, C - Miroslav Hlavatý, D - Jiří Hromada, E - Martina Navrátilová, F - David Novotný

3/ Gay PROJEKT

A - ČSAP (Česká společnost AIDS pomoc), B - Pindici.cz, C - Pinkstar.cz, D - Q (pořad ČT), E - Ušáček.eu

4/ Gay SEZNAMKA

A - iBoys.cz, B - HappyBoys.cz, C - Netboys.cz, D - Seznamka.cz, E - Xchat.cz

5/ Gay STAR

A - Martin Hranáč, B - Petr Lesák, C - Honza Musil, D - Kája Pavlíček, E - Zdeněk TroškaHlasuje se prostřednictvím SMS ve tvaru:

GAYSTARS_1_A_B_C_D_E_2_A_B_C_D_E ...

odeslané na číslo: 9000903

Podtržítko "_" ve tvaru hlasovací SMS označuje místo, kde je třeba udělat mezeru v SMS zprávě. Číslo označuje kategorii a následující písmena (dle Vašich voleb) označují nominované adepty - první pozice v každé kategorii označuje 5 hlasů, druhá pozice 4 hlasy atd. (seřaďte tedy tak, aby na prvním místě byl Vámi nejoblíbenější adept v dané kategorii). Lze hlasovat pouze do jedné kategorie nebo do všech najednou, stejně tak lze hlasovat pouze pro jediného nominovaného nebo pro všechny - záleží pouze na Vás! Cena odeslané SMS je 3 Kč, službu technicky zajišťuje MobilBonus s.r.o.