Zvol si svou gay stars

28. září 2007 v 0:10 | www.gay-boys.blog.cz


Pindíci.cz spolu s dalšími internetovými weby hledají GAYSTARS roku 2007 a to v následujících pěti kategoriích:

KLUB, OSOBNOST, PROJEKT, SEZNAMKA a STAR.

50 oslovených osobností (homosexuálních i heterosexuálních) nominovalo v každé kategorii 5 adeptů, ze kterých se nyní hledá absolutní vítěz GAYSTARS 2007.

Předání symbolických cen a vyhlášení vítězů proběhne první týden v listopadu na narozeninové party serveru Pindíci.cz v klubu Solidni nejistota. Akci bude moderovat Eva Aichmajerová a jména budou také oznámena na internetové adrese: gaystars.4gay.czNominováni byli (seřazeno dle abecedy):

1/ Gay KLUB

A - 21, B - Ptačí klec, C - Red Cat, D - Termix, E - Valentino

2/ Gay OSOBNOST

A - Lejla Abbasová, B - Bára Basiková, C - Miroslav Hlavatý, D - Jiří Hromada, E - Martina Navrátilová, F - David Novotný

3/ Gay PROJEKT

A - ČSAP (Česká společnost AIDS pomoc), B - Pindici.cz, C - Pinkstar.cz, D - Q (pořad ČT), E - Ušáček.eu

4/ Gay SEZNAMKA

A - iBoys.cz, B - HappyBoys.cz, C - Netboys.cz, D - Seznamka.cz, E - Xchat.cz

5/ Gay STAR

A - Martin Hranáč, B - Petr Lesák, C - Honza Musil, D - Kája Pavlíček, E - Zdeněk TroškaHlasuje se prostřednictvím SMS ve tvaru:

GAYSTARS_1_A_B_C_D_E_2_A_B_C_D_E ...

odeslané na číslo: 9000903

Podtržítko "_" ve tvaru hlasovací SMS označuje místo, kde je třeba udělat mezeru v SMS zprávě. Číslo označuje kategorii a následující písmena (dle Vašich voleb) označují nominované adepty - první pozice v každé kategorii označuje 5 hlasů, druhá pozice 4 hlasy atd. (seřaďte tedy tak, aby na prvním místě byl Vámi nejoblíbenější adept v dané kategorii). Lze hlasovat pouze do jedné kategorie nebo do všech najednou, stejně tak lze hlasovat pouze pro jediného nominovaného nebo pro všechny - záleží pouze na Vás! Cena odeslané SMS je 3 Kč, službu technicky zajišťuje MobilBonus s.r.o.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ivan Ivan | E-mail | Web | 14. března 2012 v 21:18 | Reagovat

Hezký den. Jsem temperaentní 50tník a rád bych se zůčastnil nějakého natáčení. Údajně jsem podoben Petru Novotnému,jen o pár kilo méně. Děkuji. Pepa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama