Únor 2008

vitej

21. února 2008 v 1:36 | www.gay-boys.blog.cz

když mi pišete na mejl prosim uvedte i vaš e.mail občas mě mrzí že nemužu odpovydatwow na 70%bude nový serial kterej se bude vyskytovat na stream.cz

ma to užasný scenař a když to vyjde bude to super hledaj třeba i tebe tak kukni na

menu 2

Kluci čtěte !!!
Nová metoda seznamování
Určitě znáte ty chvíle, kdy čekáte na zastávce nebo jedete tramvají spolu s nějakým klukem, co se vám fakt líbí. Možná je to dokonce vzájemný. Možná byste ho chtěli poznat, navázat s ním kontakt, prostě se seznámit. Ani jeden z vás však nepodnikne první krok. Tak to prostě chodí. Důvod je prostý - jednoduše nevíte, jestli je taky na kluky.
Jen málokdo má v takové chvíli odvahu toho druhého přímo oslovit nebo se na něj třeba jen usmát, aby se neprozradil nebo se nedostal do nějaké nepříjemné situace, a tak většina těchto promarněných šancí často končí inzeráty na seznamce typu: " Hledám kluka, který jel v tu a tu dobu tím a tím busem v tom a tom tričku ... " Obvykle však nikdo neodpoví a vy si můžete jen pomyslet, jak mají všichni ti heteráci seznamování jednoduchý.
Napadlo nás řešení, které může podobné problémy částečně vyřešit. Všichni ho znáte a máte ho ve svém telefonu. Jmenuje se BLUETOOTH. Jen ho vhodným způsobem použít. Stačí mít u názvu svého telefonu (obvykle v nastavení bluetooth) nějaký specifický znak, který by napovídal, že jste na kluky.
Jak na to?
Navrhujeme následující jednotný formát:
(&) VÁŠ NICK a PŘÍPADNÝ KONTAKT
příklad: (&)Honza 777 111 222 nebo (&)Jirka abc@seznam.cz
Znak (&) značí, že jste na kluky, používejte proto jen tento znak!
Pokud ten druhý bude o této možnosti vědět, může si v podobné situaci zapnout bluetooth a hned vám třeba napsat SMS (pokud má u své nicku číslo). Existují též java aplikace bluetooth chat, přes který můžete rovněž zahájit "rozhovor" (btw - přes bluetooth chat se dá dobře "opisovat" ve škole :-))
Existují v podstatě tři možnosti, kdy se vám může k podobným účelům bluetooth hodit:
  1. Buď na sebe nenápadně pokukujete oba a pomocí bluetooth se navzájem "ověříte". Tahle situace je nejčastější a nejlépe realizovatelná. Myslete na to! Můžete tak zřeba zjistit orientaci kluka sedícího naproti vám ve vlaku, sousedovic syna nebo někoho na kolejích, kdo bydlí v pokoji vedle vás nebo v patře nad vámi (funguje to i přes zeď).
  2. Druhá situace nastane, když o vás ten druhý neví nebo vy nevíte o něm. Pak zbývá jedině být na tyto situace předem připravený - mít bluetooth zapnutý neustále (nebo lépe jen ve vhodných situacích - kino, vlak, klub atd) a používat označení vašeho telefonu v příslušném formátu. Možná tak zjistíte kontakt na toho druhého. Pokusem o spárování telefonů se ho navíc můžete pokusit na sebe upozornit (potvrzení propojení telefonů se někdy projeví zvukovým upozorněním). Po propojení telefonů pak můžete podle možností vašeho mobilu buď spustit nějaký bluetooth chat nebo odeslat třeba předem připravený obrázek s kontaktem. Pokud je nablízku více lidí a vy tipujete víc než jednoho "kandidáta", zjistíte třeba alespoň email u jeho nicku a doma mu můžete poslat mail a zeptat se ho, jestli měl tou dobou na sobě třeba modrou bundu. Samozřejmě, že třeba v autobuse plném lidí nevíte o koho jde, ale může se prozradit vyndáním telefonu v momentě, kdy se na něj pokusíte připojit (většinou ho to totiž na příchozí připojení upozorní).
  3. Třetí situace je obdobná - s tím rozdílem, že nikoho konkrétního nevidíte, ale jednoduše pátráte, jestli je někdo podobný v okolí - v kině, tramvaji atd. Pokaždé když třeba pojedete autobusem se tak můžete přesvědčit, jestli není nablízku někdo "podobný" :-)
Bluetooth má dnes skoro každý telefon a na většině z nich se dá zapnout jediným stiskem předem definované klávesy. Dosah je podle podmínek asi deset metrů, i to se však může hodit!
Aby tato metoda fungovala, musí se o ní dozvědět co nejvíc kluků. Pošlete proto prosím tento odkaz všem klukům na kluky, co znáte. Proti možnostem zneužití doporučujeme uvádět jako "případný kontakt" emailovou schránku k tomuto účelu speciálně určenou, zvážit rovněž uvedení telefonního čísla za nickem (také z důvodů, že vás může mezi větším počtem lidí odhalit prozvoněním), nastavit přístupovou složku po možném spárování telefonů atributy "jen ke čtení" nebo ji úplně zakázat, případně chránit svůj mobil před nechtěným spárováním heslem a používat silný kód PIN - to patří k obecným pravidlům bezpečnosti při používání neustále zapnutého bluetooth (ochrání například před hacknutí vašeho mobilu cizím počítačem k tomu určeným), v naprosté většině případů je však nutno příchozí připojení na vás manuálně potvrdit, takže se nemusíte bát.
Používejte bluetooth …

zajem o film.komparz,herec.

21. února 2008 v 0:31 | www.gay-boys.blog.cz
tak zde mužete psat vaše zajmi o komparzy a nebo i větči role a tak třeba si vas někdo tu ajide a no skusit to mužete plus prosim pravě ti lidi kter by ti abydky ěli ebo rady dejte nam vědět klidně pište lidičky i na mejl

šance pro zpěvaky

21. února 2008 v 0:30 | www.gay-boys.blog.cz
tak jestli chcete zde inzerat třeba hledate manažera,někoho kdo by vam pomohl z hudbou,nebo cokoliv tak mi to bud pošlete na email a nebo do komentařu a když se oběv ějakje ten manažer a nebo skladatel nebo ěkdo z nahravacím studiem dejte mi taky pls vědět dam vam sme reklamu plus možna by jsme něco vymisleli:-)

emoce zdroj www.PINKSTAR.cz

21. února 2008 v 0:26 | www.gay-boys.blog.cz

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
šestý dil nalezneteZDE
osmý dil naleznete ZDE

devatí dil ZDE

desatí dilZDE

jedenactýZDE

dvanactý zavěrZDE

jak se oblíkat?

21. února 2008 v 0:09 | www.gay-boys.blog.cz
podělte se snami o vaše rady v oblikání

rubriky

21. února 2008 v 0:07 | www.gay-boys.blog.cz
takže postupně dam dohromady všechny robriky poupravim e aby jste se lip vyznali tak doufam že to aspon trošku oceníte:-)